Doprava zdarma od 3000 Kč

Zemité tóny a zeleň. Nejen to hraje v moderních kuchyních prim

kuchyne-2

Renovovat svou kuchyni není jen tak. Člověka by předtím, než se do toho pustí ani nenapadlo, kolik má vlastně možností a co všechno si do svého interiéru může zakomponovat. Pokud patříte k jedincům, kteří se také rozhodli přistoupit k časově náročné rekonstrukci, prozradíme vám alespoň to, co v moderních kuchyních dnes hraje prim. Ať se svým kuchyňským koutem můžete chlubit široko, daleko.

Granitové dřezy se dostávají do popředí

V posledních letech se pozornost upíná na granitové dřezy, které do značné míry požadují klasické nerezové alternativy. I když jsou krapet dražší, svým vzhledem dokážou zaujmout na první pohled a perfektně doplňují zemité tóny pracovní desky, jež jsou taktéž dnes stylové a jež do moderních kuchyní nepopíratelně patří.

Tento typ kuchyňských dřezů se pyšní celou spoustou benefitů. Předně mluvíme o vysoké odolnosti, kterou při působení v kuchyni oceníte při nejedné činnosti.

Zemité tóny, na scénu

Jak již bylo zmíněno, zemité tóny jsou taktéž tím, co bychom našli na seznamu aktuálních módních trendů v kuchyních. I proto se nejen kuchyňská deska, ale také skříňky pořizují v barvách modré, zelené, tmavě zelené nebo hnědé či šedé. Nejčastěji se dokonce dva ze zmíněných odstínů kombinují, což vede k naprosto stylové kuchyni, kterou nejeden člověk z okolí závidí.

Zemité odstíny se nádherně kombinují s kovovými prvky, jako jsou v případě kuchyní nábytkové úchytky. Vytváří naprosto dokonalou, harmonickou souhru, kterou budete prakticky denně obdivovat.

Zeleň patří i do kuchyně

A nesmíme zapomenout na zeleň, která každé jednotlivé místnosti v domě přináší příjemnou a útulnou atmosféru. A u kuchyně to platí také. Sice se odpoutejte od vize mít v kuchyni monsteru s monstrózními listy a zaměřte se spíše na výběr bylinek, s nimiž budete v kuchyňském koutu disponovat více.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení