Kariéra

Společnosti HARV shop s.r.o. se zabývá prodejem materiálů, polotovarů a výrobků potřebných pro práci domácích kutilů, nábytkářů, truhlářů a stavebníků. Své portfolio neustále rozšiřujeme a hledáme nové příležitosti na trhu.

Produktový specialista - nábytkové kování

Chceš se podílet na rozvoji a hledat nové příležitosti na trhu? Dotahuješ projekty do konce, k vytýčenému cíli? Tak se přidej k nám! Jsme mladá rostoucí společnost působící na trhu od roku 2016.

CO NABÍZÍME?
• skvělý mladý tým kolegů
• možnost profesně se rozvíjet a realizovat své nápady
• pružnou pracovní dobu a neformální prostředí
• kvartální bonusy
• další vzdělávání – produktové školení u dodavatelů
• dost dobrou slevu na naše produkty

JAKÁ BUDE NÁPLŇ TVÉ PRÁCE?
• budeš si na denní bázi hrát s produkty e-shopu (zakládání nových, úprava kategorií, filtrů, atd …)
• vyhledávání nových příležitostí a rozvoj e-shopu o nové portfolio
• čeká tě spolupráce s ostatními kolegy a dodavateli
• bez reportingu se to neobejde
• čekáme, že také přineseš nové nápady a budeš sledovat trendy
• budeš připravovat e-mailingové kampaně a mnoho další

JSI VHODNÝ KANDIDÁT, POKUD:
• máš min. SŠ s maturitou
• odvětví nábytkového kování ti není cizí
• perfektně ovládáš PC (Excel, MS Office)
• výhodou jsou zkušenosti se SEO, html
• umíš výborně česky, ideálně slovensky a anglicky
• baví tě věci vymýšlet a zlepšovat, jsi iniciativní a máš tah na branku
• máš rád moderní design
• máš čistý trestní rejstřík

životopisy zasílat na harv@harv.cz