Doprava zdarma od 3000 Kč

Povrchové struktury EGGER

Silný účinek díky dokonalému sladění dekoru a struktury. Pracovní desky v jedinečných povrchových strukturách.

ST2-smoothtouch-pearl

ST2 Smoothtouch Pearl

Jemně perličková struktura se střední úrovní lesku. Tento povrch je robustní, velmi odolný a nejvhodnější pro uni a perleťové barvy.
 ST0-smoothtouch-matt

ST9 Smoothtouch Matt

Dodává uni barvám a reprodukcím dřevin velmi přirozený vzhled a jde s trendem matných povrchů. Tato struktura podporuje trend matných povrchů. 
 ST10-deepskin-rough

ST10 Deepskin Rough

Vysoce autentická a realistická struktura pro reprodukce masivního dřeva a materiálu. 
 ST12-omnipore-matt

ST12 Omnipore Matt

Jedná se o dřevní pór s nepravidelnými póry v různé hloubce, což dává této povrchové struktuře jeho přirozený vzhled. Díky jemnosti podkladu vzniká sametový a na dotek příjemný povrch. 
 ST15-smoothtouch-velvet

ST15 Smoothtouch Velvet

Hladká, plochá povrchová úprava s nízkou úrovní lesku a nízkými nároky na údržbu. Použitelná pro řadu dřevodekorů a reprodukcí materiálů.
   
 ST16-mineral-plaster

ST16 Mineral Plaster

Tento povrch má vzhled omítky nebo úpravy špachtlí, a obsahuje jak hluboké a surové, tak i hladké a lesklé prvky. Na reprodukci betonu, kovu a kamene je stěží rozeznatelný od skutečných materiálů. Uni barvám propůjčuje materiální charakter. U některých dekorů, např. u jílovce vytváří synchronizovaný efekt. 
 ST22-deepskin-linear

ST22 Deepskin Linear

Hluboce kartáčovaný povrch s matně-lesklou lineární kresbou, což vytváří realistický povrch pro barvy lineárních dekorů se strukturou dřeva, kterým přidává více přirozenosti a hloubky. 
 ST28-feelwood-nature

ST28 Feelwood Nature

Tato struktura je charakteristická svým autentickým vzhledem. Suky a plaňkování imitující vzhled masivního dřeva navozují přírodní atmosféru.
 ST36-feelwood-brushed

ST36 Feelwood Brushed

Pro tento povrch je typický hluboce kartáčovaný, avšak přesto velmi přirozený, matný charakter, který propůjčuje mnoha různýmreprodukcím dřevin dokonale autentický vzhled.
 ST37-feelwood-rift

ST37 Feelwood Rift

Synchronizovaný povrch ST37 Feelwood Rift působí autenticky jako povrch masivního dřeva na dekorové sérii Dubu Halifax s výraznou a na dotek citelnou prasklinou. 
 ST76-mineral-rough-matt

ST76 Mineral Rough Matt

V oblasti pracovních desek roste poptávka po reprodukcích kamene v matném povrchu. Struktura ST76 Mineral Rough Matt připomíná jemně kartáčovaný mramorovaný povrch přírodního kamene. Lze ji použít na mnoha reprodukcích kamene, včetně břidlice a mramoru. 
 ST82-mineral-granite

ST82 Mineral Granite

V kombinaci s kamennými a žulovými dekory se vytvoří pocit přírodního kamene s výraznou hloubkou. Tento povrch je navíc velmi odolný.
 ST87-mineral-ceramic

ST87 Mineral Ceramic

Pro tuto strukturu je typický efekt výrazného střídáni matných a lesklých plošek, imitující vzhled keramických dlaždic. 
 ST89-mineral-rock

ST89 Mineral Rock

Povrchová struktura imitující zašlý granit je ideální pro uni barvy.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení