Doprava zdarma od 3000 Kč

Jak vyřešit elektrické zásuvky v kuchyni

Na trhu existuje mnoho řešení elektrozásuvek pro kuchyň, kancelář nebo kamkoliv do interiéru. Liší se cenou, designem, výbavou nebo způsobem použití. Jako jedny z nejkompaktnějších a uživatelsky nejpřívětivějších se nejen v branži nábytkové výroby, ale také v elektroprůmyslu, považují elektrozásuvky od německého výrobce Bachmann. Firma s rodinou tradicí o sobě dala vědět v roce 1947, ve Stuttgartu tehdy začla s vývojem a s jasnou vizí ovlivnit tehdejší elektroinženýrský trh. Dnes jako celosvětově působící firma se snaží vyvíjet jen ty nejlepší produkty s ohledem na kvalitu, funkčnost a design, s cílem "uspokojit zákazníka".

Jako první si malinko představíme výsuvnou zásuvkovou věž ELEVATOR.

Zásuvková věž Elevator Home od výrobce Bachmann je jako stvořená pro kuchyň,pracovní stůl v kanceláři nebo jakékoliv řešení elektro rozvodů skrytých v nábytku. Díky skvělému designu lze snadno integrovat do pracovní desky kuchyňské linky či kancelářských stolů, kde každý očekává nerušivý design a kvalitní zpracování, které nepůsobí laciným dojmem. Tolik oblíbené kombinace dřevěných materiálu a nerezi jsou jako stvořené pro integraci zásuvky ELEVATOR, která navíc mimořádně ladí i se spotřebiči v odstínu nerez. 

 vysuvna-elektro-zasuvka-bachmann-elevator-home-detail_1

Vybavení

Zásuvka je rozdělena do dvou segmentů - HOME a OFFICE, dle doporučeného způsobu použití, navzájem se však nevylučují a jde především o potřeby uživatele. V e-shopu HARV.CZ máme v nabídce variantu HOME -  2 x 230 V nebo HOME - 1 x 230 V + 2 x USB nabíječka v barvě nerez, varianty OFFICE, které lze objednat v kombinace k 1 x 230 V + RJ 45 + HDMI nebo USB nabíječka.

Intalace

Instalace je neuvěřitelně jednoduchá! Do standardního otvoru 80 mm vložíte zásuvkovou jednotku a ke spodní části stolu připevníte pojišťovacím kroužkem, pokud máte problém s otvorem, lze u nás zapůjčit děrovka o průměru 79 mm, která je přímo určena pro zhotovení otvoru k zabudování elektrozásuvky ELEVATOR. 

Produkt je vybaven dostatečně dlouhým kabelem v délce 2 metrů a koncovkou. Varianty HDMI a RJ 45 slouží jak průchodky. To znamená, že bez nutnosti zásahu do kabeláže je možné uvést do provozu zdroj dat nebo přísun elektrické energie.

vysuvna-elektro-zasuvka-bachmann-elevator-home 

Hlavní výhody, +/-

  • jednoduchá a rychlá instalace
  • vhodné pro dodatečnou montáž
  • malý otvor o průměru pouze 80 mm
  • moderní vzhled nerezové oceli 
  • pro pracovní desky tl. 16 až 60 mm
  • 2x 230V nebo 1x 230V + USB - HOME, 1 x 230V + RJ 45, USB, HDMI - OFFICE
  • opatřeno dětskou pojistkou
  • součástí balení je napájecí kabel 2 m s dutinkami a samostatně přiložená kabelová vidlice k přišroubování

 

 

Instruktážní video

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení