Rektifikační kování 807 XL RV L+P

Kód: D768687
509 Kč / pár 421 Kč bez DPH
Skladem

Závěs CAMAR 807 XL Levý + Pravý

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rektifikační závěs 807 XL RV - pár levý + pravý

od italského výrobce CAMAR

Rektifikační závěs nejvyšší třídy, je určen především pro velmi hluboké zavěšené skříňky a korpusy. Dokonalé zpracování materiálu zaručuje vysokou pevnost. Seřízení skříněk do roviny je díky tomuto závěsu, který nabízí velký rozsah rektifikace, velmi jednoduché a rychlé. Závěs se montuje pomocí čtyř hmoždinek do otvoru o průměru 10 mm a může být ještě dodatečně uchycen šesti vruty (doporučujeme 4,0 x 30 mm při tloušťce boku skříňky 18 mm). Samotné seřízení je prováděno pomocí dvou šroubů na přední straně závěsu.

Závěs je určen k zafrézování do korpusu, kvůli minimálnímu snížení vnitřní světlosti korpusu, po zakrytí krytkou jde pouze o 5 mm, které zabírá závěs. 

Jako bezpečnostní prvek závěsu slouží systém SECURITE 3D, při použití bezpečnostního plechu k tomuto závěsu nedojde k nechtěnému vyvěšení skříňky, to se může stát například u obývákové sestavy, která nestojí na zemi, ale je zavěšena na stěně pomocí tohoto závěsu.

Sada krytek je instalována až po montáži a seřízení závěsu, zakryje celý závěs a dodá vnitřnímu prostoru skříňky nerušivý design bez viditelných vrutů.

 

  • vhodné pro korpusy se šuplíkem/zásuvkou
  • horizontální seřízení 20 mm
  • vertikální seřízení 18 mm
  • nosnost: výrobce neuvádí, materiál závěsu je natolik pevný, že slabá místa jsou zeď nebo korpus skříňky, je proto důležité při montáži zvážit podklad závěsného plechu a způsob montáže do korpusu. U hmoždinky jde o nejpevnější dostupný spoj lamino + kování. Je to však víc než 120 kg na závěs.
  • materiál: ABS plast a ocel
  • sada obsahuje levý + pravý závěs

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Rektifikační závěsy pro horní skříňky a korpusy
Záruka: 2 roky
Nosnost: >120 kg
Druh: rektifikace

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: