Rektifikační kování 807 XL L+P

Kód: D768684
509 Kč / pár 421 Kč bez DPH
Skladem

Závěs CAMAR 807 XL Levý + Pravý

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rektifikační závěs 807 XL - pár levý + pravý

od italského výrobce CAMAR

Rektifikační závěs nejvyšší třídy, je určen především pro velmi hluboké zavěšené korpusy. Dokonalé zpracování materiálu zaručuje vysokou pevnost. Seřízení skříněk do roviny je díky tomuto závěsu, který nabízí velký rozsah rektifikace, velmi jednoduché a rychlé. Závěs se montuje pomocí čtyř hmoždinek do otvoru o průměru 10 mm a může být ještě dodatečně uchycen šesti vruty (doporučujeme 4,0 x 30 mm při tloušťce boku skříňky 18 mm). Samotné seřízení je prováděno pomocí dvou šroubů na přední straně závěsu.  

Jako bezpečnostní prvek závěsu slouží systém SECURITE 3D, při použití bezpečnostního plechu k tomuto závěsu nedojde k nechtěnému vyvěšení skříňky, to se může stát například u obývákové sestavy, která nestojí na zemi, ale je zavěšena na stěně pomocí tohoto závěsu.

Sada krytek je instalována až po montáži a seřízení závěsu, zakryje celý závěs a dodá vnitřnímu prostoru skříňky nerušivý design bez viditelných vrutů.

 

  • horizontální seřízení 20 mm
  • vertikální seřízení 18 mm
  • nosnost: výrobce neuvádí, materiál závěsu je natolik pevný, že slabá místa jsou zeď nebo korpus skříňky, je proto důležité při montáži zvážit podklad závěsného plechu a způsob montáže do korpusu. U hmoždinky jde o nejpevnější dostupný spoj lamino + kování
  • materiál: ABS plast a ocel
  • sada obsahuje levý + pravý závěs

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Rektifikační závěsy pro horní skříňky a korpusy
Záruka: 2 roky
Nosnost: >120 kg
Druh: rektifikace

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: