Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 6983 hodnocení
5
6618x
4
140x
3
50x
2
27x
1
148x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

LC Avatar autora Ludmila Cernovska Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.2.2025
Vse probehlo v poradku a velmi rychle.
AS Avatar autora Adéla Slabiňáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.2.2025
PK Avatar autora Pavel Kysilka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.2.2025
rychlé dodání, bez problémů
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.2.2025
+ Vše v naprostém pořádku a rychlé odeslání/doručení zboží.

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.2.2025
+ Vše bez problémů.

Doporučuji.
PR Avatar autora petra repčáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.2.2025
rychlé dodání, velmi spokojena s valitou výrobku
MS Avatar autora Milan Steklý Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.2.2025
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.2.2025
+ Rychlost dodaní.

Supeer .
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.2.2025
+ Pestrá nabídka užitečných prvků pro kutily.
+ Rychlá reakce a spolehlivost .

Obchod nemůže za kvalitu nabízených výrobků ( bohužel).
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.2.2025
+ Rychlá doprava,dobře zabaleno,kvalitní zpracování

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.2.2025
+ Rychlé vyřízení a příjemnáena

KH Avatar autora Kateřina Hoďáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 31.1.2025
Byla jsem velmi spokojená, rychle dodání.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 31.1.2025
+ rychlost

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.1.2025
Vše v pořádku
MP Avatar autora Marcela Partschová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.1.2025
Velmi jsem spokojená, kvalitní práce.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.1.2025
Vše ok
JD Avatar autora Jana Dařílková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.1.2025
S obchodem jsem velmi spokojená. Nakupovala jsem zde už vícekrát.
JS Avatar autora Jan Stejskal Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.1.2025
Kvalitní produkt
AS Avatar autora Alexandra Sochorová Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. | 27.1.2025
AK Avatar autora Anna Kabrhelová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.1.2025
velmi spokojen

Ovládací prvky výpisu

7008 položek celkem