Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 7052 hodnocení
5
6684x
4
141x
3
50x
2
27x
1
150x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

I Avatar autora Irena Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.8.2021
Spokojenost, vše proběhlo OK. Rychlé vyřízení a dodání zboží.
Š Avatar autora Šárka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.8.2021
Jsem velmi spokojená! Rychle dodání a super cena.
Ž Avatar autora Žaneta Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.8.2021
Rychlé dodání. Celková spokojenost.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 25.8.2021
+ Přehledné stránky. Rychlé vyřízení a dodání objednaného zboží.

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 25.8.2021
nemá chybu..
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.8.2021
+ Objednávka rychle vyřízena

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.8.2021
Super cena takže spokojenost.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.8.2021
+ pohoda velky vyběr z domu bez cestovani po obchodech spokojen karel

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.8.2021
první nákup
F Avatar autora Františka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.8.2021
Ochotná domluva, rychlé dodání v perfektním stavu. Určitě doporučuji. Děkuji
M Avatar autora Michaela S. Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.8.2021
Perfektní, velmi rychlé dodání ????
EK Avatar autora Eva Kořenková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.8.2021
Rychlost a velká spokojenost
VJ Avatar autora Vojtěch Jíra Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. 23.8.2021
Spokojenost
S Avatar autora K.Sarah Spilkova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.8.2021
Je to o. K.
OS Avatar autora Olena Sukhorebra Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.8.2021
Naprosto spokojena
MG Avatar autora Michal Grego Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.8.2021
Ano.
F Avatar autora Fery Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.8.2021
Naprostá spokojenost
Z Avatar autora Zdena Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.8.2021
velmi spokojen :-)
P Avatar autora Petra Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.8.2021
Velmi dobré
ZR Avatar autora Zdeněk Rolínek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.8.2021
Jsem velmi spokojen pro - ochota, rychlost, slušné a příjemné jednání. Hodnotím 5. Děkuji

Ovládací prvky výpisu

7077 položek celkem