Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 7052 hodnocení
5
6684x
4
141x
3
50x
2
27x
1
150x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.12.2021
zboží bylo dodáno velmi rychle
L Avatar autora Lubomír Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.12.2021
Spokojenost byla, nebýt krátkých nerez šroubů. Přestože byly dodány dvě délky (45,75 mm), potřeboval jsem délku 90 mm. Madlo se montovalo na plastové dveře, šířka profilu 58mm. Bylo by vhodné tomuto předcházet jednoduchým způsobem, požadovat u zákazníka jaké tloušťky je materiál, do kterého půjde madlo osadit. Děkuji, Merta
M Avatar autora Michaela Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.12.2021
veliká spokojenost, rychlé dodámí
E Avatar autora Elena Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.12.2021
Jsem velmi spokojena, rychle dodaní, úchytka vypadá přesně jako na foto, splnila moje očekávaní.
A Avatar autora Alena Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.12.2021
Super rychlé dodání objednám zas.
ET Avatar autora Eva Teturová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.12.2021
Spokojenost - dobrá komunikace a rychlé doručení - určitě doporučuji
J Avatar autora Jiřina Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.12.2021
Rychlé dodání, velmi spokojená.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. 5.12.2021
+ rychlé vyřízení objednávky
- nevhodný spojovací materiál šroubky k úchytkám byly moc krátké

L Avatar autora Lucie Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.12.2021
Rychlé dodání, kvalitní zboží
L Avatar autora Lucie Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.12.2021
Rychlé dodání, dobrá komunikace.
MP Avatar autora Marie Prošková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.12.2021
Velmi rychlé jednání, spokojenost
ŠT Avatar autora Šárka Trubačíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.12.2021
Vše ok.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.12.2021
vše bylo OK
R Avatar autora Rendík Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.12.2021
Super obchod, bez problémové dodání výrobku !!!
J Avatar autora JEZSTAV s.r.o Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.12.2021
Za 1
ZS Avatar autora Zita Sykorova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.12.2021
Spokojenost
RŠ Avatar autora Radek Šedivý Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.12.2021
Vše super ????
ŽB Avatar autora Žaneta Bubnova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.12.2021
Velmi, rychlost, spolehlivost
VK Avatar autora Václav Kavalír Hodnocení obchodu je 3 z 5 hvězdiček. 3.12.2021
Cena na faktuře a také vybraná dobírkou se liší od ceny avizované cca o 800,- Kč, reakce zatím žádná.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.12.2021
+ Rychlé odeslání/ dodání

Ovládací prvky výpisu

7077 položek celkem