Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 7052 hodnocení
5
6684x
4
141x
3
50x
2
27x
1
150x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

PN Avatar autora Pavel Najman Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.5.2022
MG Avatar autora Miluna Gavorová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.5.2022
Ano jsem velice spokojena. Vše proběhlo rychle a v pořádku.
LV Avatar autora Ladislav Vojta Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.5.2022
TŽ Avatar autora Tomáš Živčák Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.5.2022
Naprostá spokojenost, zboží odpovídá popisu, rychlé dodání, příznivé ceny.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.5.2022
+ Dobrá komunikace, ochota vyhovět

AK Avatar autora Alexandra Kurbanova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.5.2022
Naprosta spokojenost. Rychle dodani a krasne provedeni
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.5.2022
+ Váží si zákazníka

Do třech dnů bylo zboží doma. Děkuji za trpělivost se mnou.Doporučuji všem
HF Avatar autora Hana Fryčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.5.2022
KH Avatar autora Kamila Holíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.5.2022
Vsechno v poradku, i po telefonu prijemna komunikace
SH Avatar autora Sona Hiszem Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.5.2022
VV Avatar autora Vavroš Václav Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.5.2022
Byl jsem mile překvapen se vstřícnosti přístupu a doporučují tento obchod pro další nákup jak budu něco potřebovat.Lhůta dodání byla perfektní.Opravdu jsem byl moc spokojený a doporučují dalším zákazníkum. Vavroš Václav. Váš zakazník
Avatar autora 3iD s.r.o. 3iD s.r.o. Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček. 2.5.2022
děkujeme za Váš nákup v obchodě HARV.cz před 15 dny a zboží ještě nebylo dodáno
HH Avatar autora Hynek Holubec Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.5.2022
Velmi spokojen.
HK Avatar autora Hana Kolářská Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.5.2022
Doporučuji.
FK Avatar autora František Kaderka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.5.2022
Dobrý, ale je to dárek, takže nemohu hodnotit osobně.
SP Avatar autora Sabina Petrželková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30.4.2022
PJ Avatar autora Pavla Jeřábková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30.4.2022
Naprosta spokojenost. Rychle dodani a krasne provedeni
JK Avatar autora Jan košťál Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30.4.2022
JS Avatar autora Jakub Slavetinsky Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.4.2022
Rychle dodání, vše podle představ.
MŠ Avatar autora Michal Šíma Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.4.2022

Ovládací prvky výpisu

7077 položek celkem