Doprava zdarma od 3000 Kč

Jak pečovat (vyčistit) granitový dřez

Dominantnou každé kuchyně je krásný a čistý dřez, ale pokud jeho údržbu zanedbáme, může pokazit celkový dojem. Proto se Vám budeme snažit poradit, jak o dřez pečovat a jak ho čistit. V zásadě je to jednoduché, pokud vše děláte pravidelně a preventivně. Fragranitový dřez Vám vydrží dlouhou dobu téměř jako nový, základní péči o dřez uvidíte v přiloženém videu.

Ale co dělat, když zanedbáme preventivní péči? Existuje čístící pasta TWISTER, která je určena k čištění dřezu. Za použití vlhké houbičky vyčistíme dřez k dokonalosti. Pastu můžeme použít na veškeré typy dřezu a to nerezový, granitový a Tectonite.

Jak předcházet viditelnému opotřebení dřezu nebo šmouhám po zaschlé vodě?

Na běžné šmouhy nám postačí obyčejný hadřík. Pokud však na dřezu najdeme flek, který nejde odstranit běžnými prostředky, použijeme čistící pastu TWISTER, složení je šetrné a zároveň likvidační pro z prvu neodstranitelné fleky.

PS:Obecně radíme, použít na běžné znečištění dřezu přípravky (CIF A REAL), a pastu TWISTER využít na hloubkové čistění dřezu jednou za 6 měsíců.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení